Ukrainian Furry Forum
October 23, 2017, 11:43:37 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:

Home   Forum   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Низька еффективність дозволених засобів самооборони.  (Read 3818 times)
Orrlis
Guest
« Reply #10 on: September 14, 2013, 08:31:12 pm »

Редвис, видать у тя подобных ситуаций не было :)
Собсно, дай Бог что бы никогда и не было конечно.

В случае, когда он к тебе подваливает, то он не будет к тебе "подваливать" с двадцати метров, и кричать "Гони бабло" )))
Если твою гордость задевает, что на тебя хочет кто-то наехать, и ты сразу открываешь стрельбу, после банального: "Сышь, дай позвонить", то я даже хз кого нужно бояться ;)
Мне уже сто раз угрожали, оскорбляли, провоцировали, тыкали фак прям в лицо мимо проходящие скины... в это время я лишь улыбался, кивал, и тихонько сжимал в кармане "инструмент". Скажем так, это усовершенствованный вариант отвертки, так как в сложенном состоянии эта хрень является обычным карабином, и свободно вешается на пояс, в виде брелка для ключей. И поверь, во многих случаях, я рад, что у меня не было ствола... пускай даже той дохлой пневматики, которой пьяного быка ты только разозлишь ;)
Onca
Junior Furry
**

karma 51

« Reply #11 on: September 14, 2013, 08:54:07 pm »

плюсик в карму Оррлису(надеюсь не наделал ошибок)
а быстро вообще это лезвие из карабинчика выдвигается?
просто как-то по ощущениям - отвертку достать быстрее будет
Orrlis
Guest
« Reply #12 on: September 14, 2013, 09:04:42 pm »

а быстро вообще это лезвие из карабинчика выдвигается?

собственно, раскладывать его еще не приходилось, т.к. достаточно было использовать его как кастет - хватало с головой :)
а вообще, одним движением большого пальца и незаметным рывком - доля секунды, нужно потренироваться немножко.
Zorchak
Veteran Furry

karma 229

« Reply #13 on: September 16, 2013, 09:00:33 am »

вставлю нікому не потрібних 5 копійок... якщо носиш щось таке в кармані, на важливо що б то було, хоч портативну ядерну бому, але, якщо ти не готовий діяти миттево, то вона тобі не потрібна. Тобто та ж викрутка в кармані, має бути _вже_ в руці, коли йдеш десь небезпечним місцем - інакше витягати її не доведеться.
Редвіс Сай
Veteran Furry

karma 95

☭ Расстрєлять! ☭

volkulakaua
« Reply #14 on: September 25, 2013, 02:33:03 pm »

после банального: "Сышь, дай позвонить"
Це по твоєму банальне?О_о Хоча може ти і живеш у криміногенних трущобах, там може й так, але зазвичай подзвонити просять зовсім не так, тому можна діяти заздалегідь не вагаючись. Власне життя - найцінніше що є у тебе, а де гарантії, що лишишся живим пілся махання ножиками/викрутками?

той дохлой пневматики, которой пьяного быка ты только разозлишь ;)
От тому і треба вводити дозвол на придбання громадянами пристойної зброї, замість пукалок. Ну а до того робити самому щось таке. Бо не думаю, що тією свою штукою наріжеш банду гопників

вставлю нікому не потрібних 5 копійок
Чого, все правильно кажеш. Хоча краще за все взагалі уникати таких районів, але це вже як вийде...

Барій
≡^-^≡
Baby Furry
*

karma 3

Хто питає - той не блудить

« Reply #15 on: October 31, 2015, 11:03:32 pm »

вставлю нікому не потрібних 5 копійок... якщо носиш щось таке в кармані, на важливо що б то було, хоч портативну ядерну бому, але, якщо ти не готовий діяти миттево, то вона тобі не потрібна. Тобто та ж викрутка в кармані, має бути _вже_ в руці, коли йдеш десь небезпечним місцем - інакше витягати її не доведеться.
Мене колись в дитинстві прямо на моїй вулиці зустріла кучка ідіотів +- мого 7 річного віку і оточила мене навкруги. Головний з них (часто понтувавсі та вів себе як вандал) підняв мене за комір і почав там щось грозити. Так як вони мене вже давно переслідували, мені осточортіло таке відношення. Не чекаючи кінця його монологу, я залишив відбиток рельєфу своїх чотирьох пальців правої руки під його лівим оком. Кучка делетантів просто дивилася на "плакучого", а мої ноги в той час несли мене до рідного дому)...

FLR/CF3a A- C- D- H+ M? P++ R+ T++++ W--~ Z~ Sm++ RLCT/E/S a17 cdn++ d++@ e>++ f-~ h* i+ j p sm
Daemon
Мррф ^^
WUFF Staff
Veteran Furry

karma 174

« Reply #16 on: January 25, 2016, 09:14:23 am »

Барій, сміливо ти його, був у мене колись схожий випадок. Вважаю що ти їм просто розірвав шаблон, зазвичай такі покидьки люблять нападати тільки на слабких та ще й переважаючи кількістю, тому на те що хтось хочаб спробує дати відсіч не розраховують :)
На мою думку нестандартна поведінка таких покидьків може непогано збити з пантелику і дати час унести ноги куди подалі :3

«Помни, кто ты…» (с) Муфаса ...
В некоторые головы мысли приходят умирать х)
Pages: 1 [2]  All
  Print  

Jump to: